Pirmo aukšto lubos. Glaistymas.

Atlikti darbai: Antro aukšto lubos, lubų glaisymas, sienų glaistymas, metas pereiti prie pirmo aukšto lubų, informacija nesikartosime, todėl įrašas labai trumpas, sistema tokia pati, montuojami strypai, šaudomi UD, montuojami CD profiliai ir t.t. Skirtumas nuo antro aukšto, čia yra kamino pajungimas, kuris kažkaip per klaidą padarytas labai aukštai, o virš jo eina 4 vėdinimo trąsos, kad jas apsaugoti nuo karščio, jei tokio būtų, ant profilių klojamas kietos akmens vatos sluoksnis ir montuojamas raudonas Knauf gipsas, vonios patalpoje žinoma žalias gipsas, o visur kitur baltas. Prie didžiosios vitrinos buvo nuspręsta daryti nišą užuolaidos (jei tokios būtų) ir tuo pačiu įmontuoti LED apšvietimą, jį planuoju daryti iš atskirai valdomų LED diodų dėl įdomesnio foninio apšvietimo sukūrimo, bet apie tai bus atskiras įrašas.

Tambūro patalpa dėl joje sumontuotų vėdinimo kolektorių daroma šiek tiek žemesnėmis lubomis. Tam, kad ateityje būtų galima prieiti prie kolektorių įrengiamos gipso durelės. O toliau situacija ta pati, užnešamas glaistas voleliais, glaistomas, išdžiuvus šlifuojamas su „žirafa” ir gauname paviršius paruoštus gruntavimui ir dažymui.

Visus dažymo darbus planuojame atlikti patys, pradėti „mokytis” planuojame nuo miegamųjų kambarių ir pripratus jau pereiti į bendras erdves, bet tai pradėsim tik po atostogų prie jūros. 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *