Vanduo name. Vandens siurblys. Unitazas ir praustuvė.

Užbaigti didieji purvini darbai tokie kaip grindų betonavimas ir sienų tinkavimas, galima katilinėje pasistatyti unitazą ir praustuvę, bet kad būtų galima juos naudoti, reikia turėti vandenį name. Labai trumpai apie viską. Ankščiau sumontuotas nuotekų valymo įrenginys buvo paleistas keletą savaičių iki unitazo montavimo. Į šulinį pasirinktas daugiapakopis panardinamas su integruota elektronine sistema siurblys Tallas DAB D-ESUB1200, kurio maksimalus našumas 5700 L/h, slėgis 4.6 Bar, maksimalus kėlimo aukštis 46 m. Įsijungia pats slėgiui nukritus iki 2.6 Bar, integruota apsauga nuo darbo be vandens. Katilinėje nemontuojami kolkas jokie nuolatiniai įrenginiai, laikinai ant vandens įvado vamzdžio surenkama tokia konstrukcija:

Iš kairės: palikta vieta išsiplėtimo bakeliui, jei siurblys labai smūgiuotų (galima buvo nedaryti, siurblys labai gražiai pasileidžia, jokių smūgių), toliau seka pajungimas unitazui ir praustuvei (prieš juos filtras surinkti vandens nešvarumus, jei tokių būtų), dešinėje papildomas pajungimas vandens žarnai, nes iš nedidelės praustuvės prisipilti kibirą vandens nelabai išeina, tam bus ši žarna kol bus baigti apdailos darbai.

Unitazo modelio jau nebepamenu, pirktas jaukuruose už ~70€ po didelės nuolaidos. Praustuvo ir spintelės komplektas DEFRA VENUS 50, maišytuvo modelio taip pat nepamenu, pirkti iš ermitažo pasinaudojus tuo metu galiojusią ~50proc. nuolaida, komplekto kaina gavosi 33€, o maišytuvas iki 15€.

Unitazas montuojamas naudojant Soudal Fix All Turbo klijus, bei įgrežiant 4cm į betoną ir ankeriuojant, praustuvė su pastatoma spintele, galima tvirtinti į sieną, bet kolkas palikau be tvirtinimo, stovi. 🙂

Valio, vanduo yra. Galima ir WC naudotis ir rankas nusiplauti. Nuotrauka jau po intensyvaus naudojimo maišant glaistą ir pan., tad nešvarumų pilna. 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *